Новини 14:14

У Горлівці російський солдат загубив свій військовий квиток і документи - InformNapalm

У російській соцмережі з'явилося повідомлення про втрату російського військового квитка на ім'я Глухов Владіслав.

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm опублікували чергові докази присутрості російський військ на сході України.

Так, 21 липня у російській соцмережі з'явилося повідомлення про втрату російського військового квитка.

"15 липня загубив російський військовий квиток і документ від машини, у військовому квитку були гроші, залиште їх собі, а поверніть будь ласка... військовий квиток на ім'я Глухов Владіслав Андрійович 1992 р.н." - йдеться у повідомленні.

 

Ім'я "Глухов Владіслав Андрєєвіч" зустрічається в "Чистилищі" сайту "Миротворець", але рік народження там вказано 1991 року, а не 1992 року, як в оголошенні. Також зазначено, що він, на момент розміщення запису на сайті, а це 9 січня 2017 року, "знаходиться в місті Горлівка Донецької області".

Крім того, російський військовослужбовець в іншому оголошенні вказав і район втрати документа "ринок шахтаря або другої лікарні". "Ринок шахтаря" - це ринок, розташований біля стадіону "Шахтар". Це центр окупованої Горлівки.

Волонети розвідувального співтовариства зазначають, що мобільний номер телефону з оголошення вивів на спільноту "Канзаши вироби ручної роботи", де в одному з постів вказано цей номер телефону. Цю спільноту створила і веде Вікторія Глухова. Порівняння фотографій з профілів соцмережі VKontakte Вікторії і Владіслава Глухових показало, що вони не просто мають одне прізвище, а є подружжям у якого двоє дітей.

В альбомах Глухова є спільне фото і зі "спікером" терористів «ДНР» Едуардом Басуріним.

"Глухов створив собі цілих п'ять профілів в соцмережі з датою народження 25.10.1991. Страх публічно видавати свої справжні дані в оголошенні, змусив російського солдата трохи змінити інформацію про дату народження, щоб «ускладнити» ідентіфіцікацію. Але в спробі повернути свій "російський військовий квиток", він підставив свою дружину, вказавши її номер телефону", додали в Informnapalmi.

Раніше російських військових на Донбасі зобов’язали здавати паспорти РФ і отримувати так звані паспорти «ЛНР».

схожі новини

Новини RedTram

Loading...