Новини 2017-07-26 17:47

П'ять українських міст запустили онлайн-сервіс, що дозволяє контролювати дії депутатів

На сайті можна якісно та ефективно проконтролювати роботу того чи іншого народного обранця.

П'ять українських міст запустили сервіс контролю за депутатами місцевих рад. Про це заявила інформаційний директор громадянської мережі "Опора" у Львові Ірина Швець.

"Відтепер мешканці міста (Львів – ред.), так само аналітики, журналісти, громадські активісти та усі зацікавлені особи зможуть якісно та ефективно проконтролювати роботу свого депутата. Вони можуть переглянути присутність його на пленарних засіданнях сесій, вони так само можуть подивитися, як голосує цей депутат... пізніше ми можемо подивитися сумісне голосування фракцій – які фракції в межах депутатського корпусу домовляються між собою і ведуть спільну політику, а які навпаки голосують по різні боки", – розповіла Швець.

Дивіться також: ОПОРА проаналізувала законотворчу активність Верховної Ради – інфографіка

"Цей ресурс дозволяє нам загалом проаналізувати, наскільки ефективно депутатський корпус Львівської міської ради працює як орган і наскільки він голосує за ті питання, які насправді турбують львів'ян", - додала вона.

За словами Швець, аналогічна web-сторінка тепер є і для Верховної Ради.

"І ми маємо тепер так само п'ять сторінок для Львівської, Луцької, Харківської, Миколаївської та Вінницької міської ради, де можна, власне, подивитися інформацію про голосування цих міських рад", – зазначила Швець.

Читайте також: КВУ запропонував штрафувати депутатів, які не голосують у Раді