Новини 23:13

Тіллерсон заявив, що очікує на прогрес у врегулюванні ситуації на Донбасі

Держсекретар США також чітко окреслив позицію по відношенню до Росії в цьому питанні.

У США висловили сподівання, що країни Нормандського формату у взаємодії з США можуть досягти прогресу в урегулюванні ситуації на сході України, передусім, у досягненні припинення вогню. Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон.

"Я сподіваюсь, ми можемо досягнути певного прогресу в тому, щоб почати змінювати ситуацію в Україні, зрушити процес в напрямку досягнення реального режиму припинення вогню", - підкреслив голова американського зовнішньополітичного відомства.

Він нагадав, що адміністрація США призначила спеціальним представником з українського врегулювання колишнього посла США при НАТО Курта Волкера.

"Курт – дуже досвідчений посол, дипломат, обізнаний у ситуації в цьому регіоні, він знає дуже добре Росію", - підкреслив Тіллерсон.

Читайте також: США розчаровані відсутністю прогресу у мінському процесі - Тіллерсон

Він зауважив, що Держдепартамент очікує на активну взаємодію як з владою України і Росії, так і з іншими членами Нормандського формату. Тіллерсон також чітко окреслив позицію по відношенню до Росії в цьому питанні.

"Ми були дуже послідовними щодо наших меседжів Росії, що Мінські домовленості повинні бути виконані, в іншому разі нічого не можна буде зробити в ситуації із санкціями", - наголосив державний секретар США.

Нагадаємо, раніше Тіллерсон заявив, що санкції США щодо Російської Федерації залишатимуться чинними, поки російська сторона не припинить дії, які призвели до запровадження такої міри.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...