Новини 18:15

Марчук просить слідство з’ясувати, хто його «пришив» до справи Гонагдзе

Колишній секретар РНБО Євген Марчук просить слідство з'ясувати обставини прив'язки його імені до справи Гонгадзе. Про це Марчук заявив після виходу з допиту у Генпрокуратурі в четвер.

Він нагадав, що свого часу "група осіб" замовляла публікації щодо звинувачення Марчука у замовленні вбивства, а також про "лист Пукача", який нібито був надісланий ним з Ізраїлю, в якому також згадувалося ім'я Марчука у цьому контексті.

"Це дозволяє мені сформулювати звернення до слідства розслідувати, хто цим займався, адже відведення уваги слідства, переведення стрілок на інших осіб – це і є елемент приховування або протидії слідству", - сказав він.

Марчук додав, що має підозри стосовно замовників даної компанії. "Мені здається, що це була дуже серйозна публіка. Це не якийсь аматор", - сказав він, не повідомивши деталей.

Також посилаючись на таємницю слідства, він не став розповідати, про що йшлося на його допиті у четвер, сказавши лише, що він допитувався в якості свідка і читав матеріали справи.

Водночас він спрогнозував, що буде повторно викликаний на допит, однак не знає коли.

Нагадаємо, Марчук прийшов на допит до Генпрокуратури сьогодні о 10.10.

За повідомленням відділу зв’язків з засобами масової інформації Генеральної прокуратури, Марчука допитували як свідка у справі за обвинуваченням колишнього президента Леоніда Кучми.

Марчук був секретарем РНБО з листопада 1999 року по червень 2003.

схожі новини