Новини 19:43

Янукович наказав Азарову не підривати фінансове становище Попова

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов повідомив, що президент України Віктор Янукович дав вказівку уряду, щоб Київ отримував всі надходження від доходу прибуткового податку для формування бюджету. Про це Попов заявив 31 березня на прес-конференції.

«Я думаю, що наш підхід, який буде презентувати перспективу розвитку Києва і необхідність у стабільних фінансових ресурсах, їх збільшення для розвитку столиці, буде підтриманий... Є звернення Президента України до уряду щодо того, щоб Київ отримав весь прибутковий податок, який ми отримуємо на формування свого бюджету і частково віддаємо сьогодні на доходи державного бюджету», - сказав Попов.

Як повідомлялось, сьогодні Попов запропонував змінити керівництво Київської міської ради у зв’язку з незаконним відчуженням землі і комунальної власності столиці.

Зокрема, 750 гектарів київських земель видано Київрадою без підготовки будь-якої землевпорядної документації, підставним особам роздано безоплатно близько 75 гектарів київських земель.

Проте Київрада не проголосувала за відставку секретаря Київради Олеся Довгого