Новини 09:29

Російський лобіст дав свідчення у справі про зв'язки Трампа з РФ – FT

Протягом декількох годин під присягою Рінат Ахмєтшин відповідав на питання великого журі присяжних.

Лобіст і, як його називають ЗМІ, колишній радянський розвідник Рінат Ахмєтшин дав свідчення про зустріч Дональда Трампа-молодшого з російською юристкою Наталією Вєсєльніцкою у рамках розслідування справи про зв'язки команди президента США з РФ. Про це повідомляє газета The Financial Times з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що Ахметшин 11 серпня протягом декількох годин під присягою відповідав на питання великого журі присяжних, скликаного спеціальним прокурором Робертом Мюллером, який веде розслідування. Ахметшин, який працював в лобістської організації Human Rights Accountability, має подвійне громадянство - РФ і США. У розмові з виданням він відмовився коментувати інформацію про своїх свідченнях.

14 липня в інтерв'ю агентству Associated Press лобіст підтвердив, що був присутній на зустрічі Дональда Трампа-молодшого з Весельніцкою. При цьому, він спростував твердження, що коли-небудь працював на радянську контррозвідку.

 

Раніше Дональд Трамп-молодший підтвердив, що провів в Нью-Йорку зустріч з юристом Наталією Весельніцкою. Розмова Весельніцкої, Дональда Трампа-молодшого, зятя президента США Джареда Кушнера і політтехнолога Пола Манафорта відбулося 9 червня 2016 року в хмарочосі Trump Tower.

Син президента США визнав, що погодився на зустріч, оскільки сподівався отримати компрометуючу інформацію про суперницю Трампа на виборах, кандидатку від Демократичної партії США Хілларі Клінтон.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...