Новини 11:38

CNN оприлюднив прощальний лист Обами до Трампа

У листі 44-й президент США дав Трампу чотири ключові поради.

У  листі, написаному перед інавгурацією Дональда Трампа, 44-й президент США Барак Обама наголосив на важливості підтримувати верховенство права та застеріг щодо підриву "міжнародного порядку". Текст листа вперше оприлюднив телеканал  CNN, у розпорядженні якого опинилася копія листа Обами.

Повідомляється, що Обама залишив листа Трампу у Білому домі перед інавгурацією 20 січня 2017 року.

Так, у листі, Обама дав Трампу чотири ключові поради.

"Нам обом - хоча і по-різному - але дуже й дуже пощастило. Не кожному так щастить. Тепер наша черга зробити все, що в наших силах, щоб створити більше шляхів, на яких кожна дитина і кожна сім'я, готові до наполегливої праці, могли б теж досягти успіху", - йдеться у першій пораді Трампу.

"Цьому світу зараз не обійтися без американського лідерства. Наша справа - діями та прикладом підтримувати порядок на світовій арені, яка після закінчення холодної війни стала тільки ширшою, і від якої залежать наші власні добробут і безпека", - написав 44-й президент США.

Обама також нагадав Трампу про тимчасовість перебування у Білому домі.

"Саме це нас робить хранителями тих демократичних інститутів і традицій - таких, як верховенство права, принцип розмежування влади, рівність всіх перед законом та громадянські свободи, за які билися та проливали кров наші предки".

"І, наостанок, не дивлячись на вир подій і тягар відповідальності, завжди знаходьте час для друзів та для сім'ї. Вони допоможуть вам подолати неминучі труднощі", - порадив екс-президент Трампу.

Нагадаємо, раніше було опубліковане послання головного обвинуваченого в організації терактів 11 вересня Халіда Шейха Мохаммеда тодішньому президенту США Бараку Обамі. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...