Новини 16:13

КМДА не отримувала офіційних звернень щодо проведення ГОГОЛЬFEST'у в Театрі на Подолі

До Департаменту культури не надходило відповідним чином оформлених заяв ані від організаторів фестивалю, ані від керівництва Театру.

Департамент культури КМДА не отримував жодних офіційних звернень щодо можливості проведення частини програми фестивалю ГОГОЛЬFEST на території нового приміщення Театру на Подолі. Таку відповідь Tyzhden.ua отримав від КМДА на запит про коментар щодо резонансної ситуації про перенесення так званої "червоної програми" заходів фестивалю до інших локацій.

"Станом на 06 вересня до Департаменту культури звернень від організаторів фестивалю та від адміністрації Київського академічного драматичного театру на Подолі стосовно проведення згаданого фестивалю у новому приміщенні театру не надходило", - сказано у листі, підписаному виконуючим обов'язки директора департаменту Сергієм Анжияком.

Нагадаємо, 21 серпня організатори ГОГОЛЬFEST звернулися до громадськості із проханням про підтримку ідеї проведення частини заходів на сцені театру, посилаючись на те, що дирекція Театру на Подолі та міська влада попередньо дозволили їм це зробити, а також із зазначенням, що формально будівля ще не введена в експлуатацію.

Як відомо, на початку вересня на сайті фестивалю з’явилася інформація про те, що ГОГОЛЬFEST-2017 не зможе провести європейську театральну програму на сцені Театру на Подолі. ЗМІ, посилаючись на текст видання Cultprostir, цитували президента фестивалю Влада Троїцького, котрий заявив про особисту заборону мера Києва Віталія Кличка «заходити «Гогольфесту» в Театр на Подолі.

схожі новини