Новини 12:30

НАЗК представило концепцію нової Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки

Серед пріоритетних засад: оцінка рівня корупції, завершення формування антикорупційних органів, вдосконалення законодавчої ініціативи.

Голова Національного агентства Наталія Корчак представила концепцію нової Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки. Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Так, серед пріоритетних засад: оцінка рівня корупції та аналіз результатів дії попередньої Антикорупційної стратегії на 2014-2017 роки, завершення формування антикорупційних органів, вдосконалення законодавчої ініціативи, запобігання корупції на всіх рівнях влади та у приватному секторі.

"Нова Антикорупційна стратегія – це новий виклик для Національного агентства. Адже ми формуємо для держави модель поведінки на наступні 3 роки. Лише спільними зусиллями ми зможемо підготувати якісний новітній продукт, який відповідатиме міжнародним стандартам", – зазначила Наталія Корчак.

Вона також поінформувала, що незабаром очікуються перші результати оцінювання рівня корупції в Україні і вони будуть використані при підготовці Стратегії.

Під час заходу представили "дорожню карту", яка визначає етапи розробки Антикорупційної стратегії та алгоритм спільних дій у роботі над проектом.

Раніше НАЗК схвалило скасування декларування антикорупційних організацій. Зокрема, йдеться про рішення щодо виключення обов'язку подавати декларацію громадських активістів, які отримують кошти в рамках реалізації антикорупційних програм.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...