Новини 20:22

Лутковська заявила, що не отримала від РФ офіційної відповіді щодо місця перебування Павла Гриба

За словами омбудсмена, їй також не повідомили, чи надається українцеві медична допомога.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська досі не отримала відповіді від РФ на звернення про місце перебування і стан здоров'я зниклого українця Павла Гриба. Про це омбудсмен сказала в ефірі "5 каналу".

"З одного боку, є велика кількість інформації в ЗМІ, але з іншої сторони, я ще не отримала офіційної відповіді від колеги на два мої листи і приватну розмову стосовно того, що це дитина, яка потребує особливої уваги, враховуючи хворобу, тому, що є обтяження. Відповіді про те, де знаходиться Павло Гриб, про те, де йому надається медична допомога, і яка, я відповіді не отримала", - сказала Лутковська.

Як відомо, 8 вересня представники захисту приїхали до слідчого ізолятора ФСБ в Краснодарі, де утримують громадянина України Павла Гриба, проте їх до затриманого не пустили.

Раніше МЗС України висловило рішучий протест РФ через затримання Павла Гриба спецслужбами Росії.

Нагадаємо, колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни.Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...