Новини 22:22

Держустановам США заборонили використання російської "Лабораторії Касперського"

Установи зобов'язані відмовитися від продукції російської компанії впродовж трьох місяців.

Міністерство внутрішньої безпеки США заборонило державним установам країни користуватися програмним забезпеченням російської "Лабораторії Касперського" через побоювання, що ця компанія "може бути пов'язана з організованим іншою державою кібершпіонажем". Про це пише «The Washington Post».

«Міністерство побоюється зв'язків між деякими представниками" Лабораторії Касперського "і російськими спецслужбами та іншими державними структурами РФ, а також положень російського законодавства, які дозволяють російським розвідувальним службам запитувати або зобов'язати «Лабораторію Касперського» посприяти в перехопленні інформації, що проходить через російські мережі», - йдеться в заяві міністерства.

Читайте також: У США найбільша мережа магазинів електроніки зняла з продажу "Антивірус Касперського"

Також наголошується, що існує "ризик того, що російський уряд, діючи самостійно або співпрацюючи з «Лабораторією Касперського», зможе скористатися доступом, наданим продукцією «Лабораторії Касперського», щоб розсекретити інформацію федерального рівня і інформаційні системи, які безпосередньо стосуються національної безпеки США».

Держустанови США зобов'язані відмовитися від продукції російської компанії впродовж трьох місяців.

Нагадаємо, адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ.

Раніше видання Bloomberg повідомляло, що "Лабораторія Касперського" працювала над секретним проектом для Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

Новини RedTram

Loading...