Новини 16:23

Батько Павла Гриба розповів про погіршення стану сина в російському СІЗО

Чоловік послався на консула, який повідомив, що Павлу виразками обсипало обличчя, шию і тіло.

Стан українця Павла Гриба, якого незаконно утримують у Росії, погіршується, адже йому давно не давали ліків. Про це повідомив батько затриманого Ігор Гриб.

Він підтвердив, що до сина допустили консула, однак спілкуватися українською їм заборонили, а також не дозволили консулу ставити запитання щодо справи. Наступну зустріч між ними планують провести 27 вересня, щоб зрештою отримати результати медичного обстеження Павла.

"Ніяких ліків йому не дають. Судячи зі слів консула, Павлу виразками обсипало обличчя, шию і тіло. Це говорить про те, що печінка, мабуть, не справляється з навантаженням. Він потребує постійного прийняття ліків, але вже майже місяць ліки не приймає", - наголосив Гриб.

Нагадаємо, колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни.Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...