Новини 17:41

Євросуд із прав людини хоче отримати висновок українських лікарів щодо стану Павла Гриба

Крім того, ЄСПЛ просить РФ надати інформацію щодо лікування, яке отримує українець, і документацію щодо стану його здоров'я.

Європейський суд з прав людини хоче отримати висновки українських лікарів щодо стану здоров'я викраденого у Білорусі Павла Гриба, якого утримують у краснодарському СІЗО. Про це повідомила адвокатка Євгенія Закревська в Facebook.

«Європейський суд запрошує українських лікарів до Павла Гриба і хоче отримати їхній висновок щодо стану його здоров'я перед прийняттям рішення щодо застосування термінових заходів», — написала Закревська.

Також, за її словами, Євросуд просить РФ надати інформацію щодо лікування, яке отримує Павло Гриб, і документацію щодо стану його здоров'я.

«Сподіваюсь, що українські МЗС і уповноважений з прав людини зроблять все для того, щоб наші лікарі якнайшвидше потрапили до Павла Гриба. А РФ не наважиться порушити пряму вказівку ЄСПЛ і не допустити їх до Павла», - зазначила адвокатка.

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...