Новини 10:02

У США анонсували візит помічника держсекретаря в Україну

Помічник державного секретаря Сполученик Штатів Весс Мітчелл відвідає Україну 14-16 листопада.

У Державному департаменті США повідомили, що помічник державного секретаря Весс Мітчелл відвідає Україну 14-16 листопада. Про це передає прес-служба Держдепартаменту.

"Мітчелл зустрінеться з високопоставленими урядовцями в Києві, щоб підтвердити прихильність Сполучених Штатів до суверенітету й територіальної цілісності України, а такоже закликати державу продовжувати проводити критично важливі реформи", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що Мітчелл має намір зустрітися з бізнес-лідерами і представниками громадянського суспільства, щоб "обговорити зусилля України в питанні перетворення країни в квітучу, безпечну й демократичну європейську державу".

Раніше президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Під час розмови сторони висловили задоволення станом виконання домовленостей, досягнутих між президентами України та США під час їх зустрічі у Нью-Йорку. Також вони приділили особливу увагу питанню звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованій території і в російських тюрмах.

Новини RedTram

Loading...