Новини 19:01

У НАЗК відреагували на звинувачення у фальсифікації перевірок декларацій

В агентстві наголосили, що подадуть до суду позовну заяву з вимогою спростування недостовірної інформації.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали недостовірною інформацію про зловживання в агентстві, поширену керівницею департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя Ганною Соломатіною. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті НАЗК.

«Брифінг екс-керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, проведений сьогодні за участі народних депутатів України, є фактом поширення недостовірної інформації негативного змісту з метою дискредитації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції», - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що найближчим часом НАЗК направить до суду позовну заяву з вимогою спростування оприлюдненої недостовірної інформації.

«Наголошуємо, що поширена інформація екс-чиновниці, без конкретних фактів, є особистою атакою на голову, членів та колектив Національного агентства та спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні», - зазначили в НАЗК.

Читайте також: Справа голови НАЗК. Transparency International закликала відсторонити Корчак на час розслідування

«У рамках відкритого Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження за матеріалами колишнього керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, Національне агентство готове до співпраці та зацікавлене в отриманні об’єктивного та неупередженого результату. У зв’язку з великим суспільним інтересом до спільної роботи антикорупційних органів, Національне агентство звертається до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для забезпечення належного процесуального керівництва», - наголошується у заяві.

Як повідомлялося, керівниця Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила керівництво Агентства в фальсифікації результатів спеціальних і повних перевірок.

Також нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро України розслідує низку справ, у яких фігурує голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...