Новини 20:36

В Україну прибув із офіційним візитом помічник держсекретаря США

Мітчелл перебуватиме в Києві до 16 листопада.

До Києва з візитом прибув помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Весс Мітчелл. Про це повідомило посольство США в Україні.

У посольстві цей візит назвали черговим виявом міцної підтримки Сполученими Штатами суверенітету, територіальної цілісності та реформ України.

За інформацією ЗМІ, помічник держсекретаря США перебуватиме в Україні з 14 по 16 листопада. Мітчелл планує зустрітися з українськими високопоставленими особами. Мета зустрічей — "підтвердити зобов'язання США щодо суверенітету і територіальної цілісності України та закликати їх до продовження проведення ключових реформ".

Крім того, Мітчелл має намір зустрітися з представниками ділових кіл і громадянського суспільства України.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Під час розмови сторони висловили задоволення станом виконання домовленостей, досягнутих між президентами України та США під час їх зустрічі у Нью-Йорку. Також вони приділили особливу увагу питанню звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованій території і в російських тюрмах.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...