Новини 13:17

Укроборонпром запускає виробництво унікальних корпусів для ракет

З новим обладнанням уже ознайомилися представники РНБО та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Компанія "Артем", яка входить до складу Держконцерну "Укроборонпром" повідомила, що оснастила своє виробництво розкочувальною машиною, завдяки якій за новою технологією виготовлятимуться унікальні українські ракети. Про це в п'ятницю, 24 листопада, повідомила прес-служба дежконцерну.

Зазначається, що машина вже знаходиться на стадії введення в експлуатацію.

За інформацією, у п’ятницю, 24 листопада, з новим обладнанням ознайомилися представники Ради нацбезпеки і оборони України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Ми запускаємо технологічну лінію яка забезпечить виробництво унікальних корпусів для нашої техніки. Тепер ми можемо з надміцних сплавів виготовляти корпуси ракет, що забезпечать їхнє використання. Навіть в радянських часів Україна не мала таких технологій", – зазначив секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Розкочувальна машина  RFFM 330-138-300 з ЧПУ призначена спеціально для виробництва високоприцезійних порожнистих труб. Машина має можливість формувати ротаційно-симетричні  порожнисті деталі з різною товщиною стінок.

"Унікальність технології   "вільного розкочування" полягає в  отриманні деталей з різною геометрією внутрішніх та зовнішніх стінок, що є обов’язковою вимогою до означених корпусних деталей виробу "Вільха", – повідомив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицький.

Як повідомлялося, СпецТехноЕкспорт, що входить до складу Держконцерну “Укроборонпром”,  уклав контрактну угоду з урядом європейської країни на постачання комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...