Новини 15:47

В окупованому Криму суд продовжив арешт усім фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір"

Згідно з рішенням суду, затримані залишаться в СІЗО до 9 березня.

У четвер, 7 грудня, в окупованому Криму Київський райсуд Сімферополя продовжив на три місяці арешт ще трьом затриманим у Бахчисараї фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір" - Сейранов Салієву, Мемет Белялова і Тимуру Ібрагімову. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Згідно з рішенням суду, вони залишаться в СІЗО до 9 березня.

При цьому слідчий і прокурор заявили, що не встигають закінчити слідчі заходи, хоча термін утримання Салієва, Белялова і Ібрагімова закінчується.

Також вони вважають, що в разі звільнення з СІЗО фігуранти "справи" можуть "вплинути на хід слідства, знищити докази і сховатися на території України".

Своєю чергою захист клопотала про зміну запобіжного заходу на домашній арешт.

"Я батько чотирьох дітей, інвалід третьої групи по зору. У мене тільки що народилася дитина, дружина не може розриватися", - розповів Ібрагімов в суді.

У Сейрана Салієва четверо малолітніх дітей, у Мемета Белялова - одна дитина, також він доглядає за літніми батьками.

Захист має намір оскаржити сьогоднішнє рішення суду.

Нагадаємо, що 25 жовтня підпорядкований РФ "Верховний суд" в окупованому Криму розглянув апеляційну скаргу захисту Тимура Абдуллаєва на продовження його арешту і залишив Абдуллаєва під вартою до 11 грудня. 

Нагадаємо, 4 жовтня в окупованому Криму так званий "Верховний суд" укотре продовжив на два місяці термін тримання під вартою двом фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір" - Рефату Алімову та Еміруі-Усеїну Куку.

Як повідомлялося, 8 вересня «Верховний суд» на два місяці продовжив арешт фігурантові "справи Хізб ут-Тахрір" Ремзі Меметову.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...