Новини 15:48

У Молдові вирішили заборонити мовлення російських каналів

Законопроект передбачає штрафи від двох до чотирьох тис. євро за порушення обмежень, а також відкликання ліцензії в мовників.

У четвер, 7 грудня, у Молдові парламент прийняв законопроект щодо обмеження трансляції та ретрансляції російських телеканалів. Про це повідомляє Sputnik Moldova.

Відповідну ініціативу підтримав 61 депутат.

"Мова про інформаційну безпеку держави та захист інформаційного простору від пропаганди. Це необхідно для усунення пропаганди, яку просуває російськими телеканалами, які ретранслюється в нашій країні. Ми перебуваємо в ситуації, коли у нас більше іноземного інформаційного контенту, а не місцевого. Найбільше походить від Росії", - заявив глава Демократичної партії, яка розробила законопроект, Володимира Плахотнюка.

Зазначено, що законопроект спрямований на обмеження трансляції і ретрансляції на території Молдавії інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Законопроект передбачає штрафи від двох до чотирьох тис. євро за порушення обмежень, а також відкликання ліцензії у мовників.

Нагадаємо,у аеропорту Кишинева 28 листопада затримали двох представників російських пропагандистських ЗМІ – продюсера ВДТРК Маріну Сафронову та оглядача телеканалу "Звєзда" Алєксєя Самольотова. У прикордонній поліції Молдови пояснили відповідне рішення тим, що громадяни РФ не змогли підтвердити свою заяву про приватний візит.

Додамо, що наприкінці вересня у Молдову не пустили кореспондента російського видання Комсомольська правда Дар'ї АсламовоЇ, яка повинна була взяти інтерв'ю у президента країни Ігоря Додона.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...