Новини 16:22

У МЗС РФ звинуватили Україну в спробі припинити роботу СЦКК на Донбасі

За словами Лаврова, росіянам у складі СЦКК нібито висувають неприйнятні вимоги.

Росія звинуватила Україну в спробі припинити роботу Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі. Про це під час виступу в рамках 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні заявив міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров.

"Небезпечна ситуація склалася навколо і Спільного центру контролю і координації. Українська сторона, конкретно особисто президент України Порошенко, виступивши у 2014 році ініціатором створення такого Центру, сьогодні робить все, щоб поставити російських офіцерів в його складі в нестерпні умови, висуваючи в їх адресу неприйнятні, невиконувані вимоги, тобто по суті домагається того, щоб Центр припинив своє існування. Вся відповідальність за це ляже, звичайно ж, на українську владу", - сказав Лавров.

Як повідомлялося, СЦКК назвав фальшивкою лист жителів окупованих частин Донбасу про незаконні дії українських військових. При цьому опитування місцевих жителів показав, що особи, які підписали звернення, ніколи не проживали в зазначеному населеному пункті.

Також нагадаємо, що в серпні українські військові припинили проведення інженерних робіт у селі Сопине, що на Донеччині, через незадоволення місцевих жителів.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...