Новини 17:21

Турчинов провів переговори з військовим керівництвом НАТО

Під час переговорів сторони проаналізували поточну безпекову ситуацію в Україні та Європі, що склалася внаслідок гібридної агресії РФ.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відвідав штаб Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, де провів переговори з військовим керівництвом Альянсу. Про це в середу, 13 грудня, повідомляє прес-служба РНБО.

У ході переговорів сторони проаналізували поточну безпекову ситуацію в Україні та Європі, що склалася внаслідок гібридної агресії РФ.

Турчинов також обговорив питання можливого розширення військових програм, які можуть бути реалізовані за участю України.

Крім того, йшлося про покращення обміну інформацією між розвідувальними органами України та Альянсу і співпрацю в забезпеченні надійної протидії кібернетичній агресії.

"Для України надзвичайно важливо переходити на сучасні системи аналізу та прийняття рішень, "саме такі технології відпрацьовуються в Головному ситуаційному центрі України при РНБО та системі ситуаційних центрів, які вибудовуються по всій країні", - сказав Турчинов.

За його словами, йдеться про сучасні інформаційні технології, "які дозволяють здійснювати швидкий і якісний аналіз ситуації з використанням всіх наявних джерел інформації, та вчасно і адекватно реагувати на сучасні виклики".

"У цьому контексті для нас надзвичайно важливо вивчати досвід НАТО", - зазначив він.

Нагадаємо,  16 листопада президент Петро Порошенко заявив, що співпраця українських військовослужбовців з військовими підрозділами країн-членів НАТО має бути посилена. 

9 листопада у НАТО заявили, що незадоволені темпами виконання Україною Річної національної програми (РНП) – документу, який визначає перелік та швидкість реформ для подальшого зближення України з Альянсом.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...