Новини 18:18

Турчинов заявив, що питання поставок летальної зброї Україні вже перезріло

Секретар РНБО також запевнив, що Україна зацікавлена в активному розвитку військово-технічного співробітництва з НАТО і державами-членами Альянсу.

У світі вже давно мали зняти обмеження на надання Україні летального озброєння. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

«Уже перезріла необхідність політичного рішення держав Альянсу щодо зняття штучних обмежень, надання Україні озброєнь, зокрема і летальних, для оснащення Збройних Сил, інших структур сектору безпеки і оборони», - сказав Турчинов на засіданні Комісії Україна-НАТО.

Він також запевнив, що Україна зацікавлена в активному розвитку військово-технічного співробітництва з НАТО і державами-членами Альянсу.

Нагадаємо, 13 грудня Канада включила Україну до переліку держав, до яких дозволений експорт зброї.

Крім того, 12 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні. З-поміж іншого, документ санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...