Новини 15:17

У МЕРТ відреагували на призупинення преференцій США для безмитної торгівлі

У відомстві наголосили, що Україна має 120 днів для посилення захисту прав інтелектуальної власності.

Україна повинна за 120 днів посилити захист прав інтелектуальної власності, щоб уникнути призупинення низки преференцій для безмитної торгівлі з США. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 "Ми маємо всі підстави вважати, що прийняття законопроектів парламентом зніме велику кількість зауважень офісу торгового представника США в контексті "Спеціальної доповіді 301" та Генералізованої системи преференцій США", - зазначив заступник голови МЕРТ Михайло Титарчук.

Також у прес-службі додали, що однією з основних претензій США до України у рамках  "Спеціальної доповіді 301" довгий час є непрозора діяльність організацій колективного управління майновими правами у сфері авторського і суміжних прав.

"В рамках реформи системи захисту інтелектуальної власності 20 грудня 2017 року Уряд України ухвалив законопроект “Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського і (або) суміжних прав", – зазначили у МЕРТ.

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп вирішив призупинити безмитний режим щодо низки товарів, виготовлених в Україні. На думку Трампа, Київ проводить "недостатній" захист прав інтелектуальної власності.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...