Новини 19:29

СБУ викрила інтернет-агітатора, який діяв за вказівкою кураторів із РФ

Мешканець Кривого Рогу розміщував у заборонених російських соціальних мережах матеріали із закликами до зміни територіальної цілісності України.

Працівники Служби безпеки України припинили на Дніпропетровщині діяльність антиукраїнського Інтернет-агітатора. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Правоохоронці задокументували, що мешканець Кривого Рогу в заборонених російських соціальних мережах розміщував матеріали із закликами до зміни територіальної цілісності України. Оперативники спецслужби також встановили, що він передавав дані та контакти громадян України, активних проросійських користувачів соцмереж, координаторам пропагандистських кампаній на території РФ», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що під час санкціонованого обшуку за місцем проживання агітатора працівники СБУ виявили комп’ютерне обладнання, яке використовувалося для розповсюдження антиукраїнських матеріалів із закликами до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території та державного кордону України.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 110 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше СБУ припинили діяльність трьох модераторів антиукраїнських спільнот у російській соціальній мережі "ВКонтакте".

схожі новини

Новини RedTram

Loading...