Новини 20:02

У Запоріжжі СБУ провела обшуки в організації, яка надавала "охоронні послуги" УПЦ МП

Правоохоронці вилучили незареєстровану зброю, набої, медалі «патріот Росії», проросійську символіку, а також роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

У Запоріжжі працівники Служби безпеки України провели обшуки в представників проросійської громадської організації «Союз православный «Радомир».

 

«… у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 161 Кримінального кодексу України, у Запоріжжі провели санкціоновані обшуки у представників проросійської громадської організації «Союз православный «Радомир». Оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі «патріот Росії», проросійську символіку вказаної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту», - йдеться у повідомленні.

 

Також повідомляється, що організація «Радомир» надавала так звані «охоронні послуги» Запорізькій Єпархії Української православної церкви (УПЦ МП).

 

«Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ по відношенню до України. Тривають слідчі дії», - додали в СБУ.

 

Нагадаємо, у Запоріжжі священик Московського патріархату відмовився відспівувати померлу дитину через те, що вона була охрещена священиком Київського патріархату.

 

11 січня прокуратура Запорізької області порушила кримінальне провадження проти окремих священиків православної церкви Московського патріархату та громадської організації "Радомир" у зв’язку із розпалюванням релігійної ворожнечі.

Новини RedTram

Loading...