Новини 12:26

Суд продовжив запобіжний захід колишньому "міністру охорони здоров'я" окупованого Криму

Михальчевському продовжили арешт на один місяць.

Херсонський міськсуд ухвалив рішення про продовження арешту колишньому "міністру охорони здоров'я" анексованого Криму Петру Михальчевському. Відповідне рішення суд ухвалив 2 лютого.

 

"Арешт продовжено на один місяць: до 2 березня 2018 року включно", – повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

 

Як повідомлялося 29 січня, Апеляційний суд Херсонської області відхилив прохання про зміну запобіжного заходу Михальчевському. 

 

Нагадаємо, працівники Служби безпеки встановили факт перебування у Києві колишнього так званого міністра охорони здоров'я Криму Петра Михальчевського, який брав безпосередню участь у створенні незаконних органів влади на тимчасово окупованому півострові.

 

У межах кримінального провадження за ст. 110, 111 ККУ у його тимчасовому помешканні у столиці проведено санкціонований обшук. Оперативники спецслужби вилучили паспорт громадянина РФ, "службове посвідчення" за підписом ставленика Кремля Сергія Аксьонова та інші документи, що підтверджують його співробітництво з окупаційною владою. 5 січня йому вручили повідомлення про підозру.

 

8 січня суд обрав для Михальчевського запобіжний захід у вигляді одного місяця тримання під вартою без права внесення застави.

 

Михальчевський своєї вини не визнає.

схожі новини