Новини 20:46

У мережі опублікували відео ймовірного авіаудару США по найманцях з "Вагнера" у Сирії

Як зазначається, на кадрах видно, що авіація знищує спочатку танк Т-72, а потім завдає удару по артилерії й розрахунку, який перебуває біля неї.

У мережі оприлюднили відео авіаудару США по сирійських підрозділах та російських найманцях нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які перебували під Дейр-ез-Зором в Сирії.  Відповідний запис опублікував Directorate 4, передає УНІАН.

 

Як зазначається, на кадрах видно, що авіація знищує спочатку танк Т-72, а потім завдає удару по артилерії й розрахунку, який перебуває біля неї. Крім того, повідомляється, що в лівому кутку видно вантажівку "Урал".

 

 

 

Нагадаємо, 8 лютого  міжнародна коаліція під керівництвом Сполучених Штатів у Сирії завдала авіаудару внаслідок якого загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...