Новини 09:42

У Білому домі заявили, що Трамп визнав втручання Росії у вибори США

За словами Сандерс, "РФ не в захваті" від дій Трампа щодо додаткового фінансування для армії США, підтримки санкцій та допомозі Україні з озброєнням.

У Білому домі повідомили, що президент США Дональд Трамп повністю визнає втручання та вплив РФ на американські вибори, однак заперечує зв'язок свого передвиборчого штабу з російською стороною. Про це прес-секретар Білого дому Сара Сандерс 20 лютого повідомила під час брифінгу.

 

"Досконале ясно, що Росія втручалася у вибори. Гранично ясно і те, що це не вплинуло на вибори. Зрозуміло й те, що передвиборний штаб Трампа ніяк не вступав у змову з росіянами заради цього", – наголосила вона.

 

За її словами, Трамп неодноразово визнавав російське втручання.

 

Крім того, відповідаючи на питання, чому глава Білого дому не ввів проти Росії санкції, Сандерс заявила, що президент США став "набагато жорсткіший" по відношенню до Москви. Однак, за словами прес-секретаря, санкції вводяться у відповідь на якісь порушення, чого, на її думку, не відбулося. Водночас Сандерс відмовилася прямо відповідати на запитання про дії Трампа в світлі нових доказів російського втручання в американські вибори.

 

Натомість вона вказала на низку дій Трампа, від яких "Росія не в захваті", а саме – додаткове фінансування для армії США, допомога в експорті енергоносіїв в Східну Європу, підтримка санкцій, введених адміністрацією Обами, допомога Україні з озброєнням та інші.

 

Нагадаємо, Державний департамент США повідомив, що Росія втратила контракти з низкою країн на суму понад три мільярди доларів через санкції в рамках закону "Про протидію противникам США за допомогою санкцій" (CAATSA). 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...