Новини 11:09

У Білому домі назвали умови зустрічі з лідером КНДР

Зазначається, що президент США Дональд Трамп проведе зістріч з Кім Чен Ином за умови конкретних кроків зі сторони Пхеньяна.

Речниця Білого дому Сара Сандерс під час брифінгу заявила, що  президент Сполучених Штатів Америки  Дональд Трамп не зустрінеться з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином без "конкретних кроків" зі сторони  Пхеньяна. Про це повідомляє CNN.

 

"Президент не буде проводити зустріч за відсутності конкретних кроків і конкретних дій з боку Північної Кореї", - зауважила вона.

 

 

Також речниця наголосила, що конкретні дії повинні відповідати словам та риториці Північної Кореї.

 

Водночас Сандерс не назвала, про які саме дії та кроки йде мова.

 

Зокрема, у Білому домі пояснили, що речниця не мала на увазі встановити нові умови для переговорів  з Кім Чен Ином.

 

"Запрошення було направлено і прийнято, і це підтверджено", - прокоментував офіційний представник Білого дому.

 

У свою чергу, Трамп наголосив на важливості проведення переговорів з лідером КНДР.

 

"Угода з Північною Кореєю дуже важлива, і, якщо вона буде завершена, це буде дуже добре для світу. Час і місце будуть визначені", - написав президент США у Twitter.

 

 

Нагадаємо, 9 березня речник Білого дому Сара Сандерс заявила, що президент США Дональд Трамп погодився зустрітися з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Зустріч може відбутися в травні 2018 року.

 

Як повідомлялося 6 березня, Корейська Народно-Демократична Республіка (КНДР) погодилась призупинити ядерні випробування та почати переговори зі Сполученими Штатами Америки. Так, відповідна заява прозвучала під час переговорів між представниками  Південної Кореї з лідером КНДР  Кім Чен Ином.

 

Нагадаємо, 4 березня адміністрація президента Південної Кореї Мун Чже Іна повідомила, що Сеул має намір відправити делегацію з десяти спецпосланників з дводенним візитом до Північної Кореї, до складу якої мають увійти п`ять високопоставлених чиновників у сфері безпеки, включаючи голову південнокорейської розвідки та радника з національної безпеки. Метою візиту є  пришвидшення діалогу між США та КНДР щодо ядерної зброї.

 

25 лютого речник президента Південної Кореї повідомив, що Північна Корея має достатню готовність до перемовин із Сполученими Штатами. Він наголосив, що діалог між США та КНДР повинен відбутися якомога швидше, для покращення відносин між Південною та Північною Кореєю та для фундаментального вирішення проблем півострова.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...