Новини 22:58

Посли країн G7 засудили плани щодо проведення "виборів" президента РФ у Криму

Водночас диппредставники запевнили, що санкції проти Росії залишатимуться чинними допоки не відбудеться змін в агресивній політиці Москви.

Президент Петро Порошенко у вівторок, 13 березня, провів зустріч з послами країн "Великої сімки" та Європейського Союзу. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

 

"Глава Української держави та посли Великої сімки та ЄС обговорили актуальні питання порядку денного взаємодії у рамках спільної протидії російській агресії, а також прогрес на шляху реформ та зміцнення стійкості України", – йдеться в повідомленні.

 

Так, у ході зустрічі сторони засудили плани проведення президентських виборів РФ в окупованому Криму.

 

"Глава держави наголосив на тому, що всі, хто беруть участь у цьому процесі та організовують російські вибори в Криму, мають бути розглянуті на предмет включення до відповідних списків санкцій", – наголошується в повідомленні.

 

Водночас диппредставники запевнили, що санкції проти Росії залишатимуться чинними допоки не відбудеться змін в агресивній політиці Москви.

 

Крім того, сторони обговорили питання щодо розгортання міжнародної миротворчої місії на Донбасі.

 

"Сторони також обговорили прогрес України на шляху всеохоплюючих реформ та сприяння відповідним зусиллям української влади з боку Великої сімки та Європейського Союзу з урахуванням пріоритетів Канадського головування у Великій сімці на підтримку України", – додали в перс-службі.

 

Нагадаємо, 12 березня високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні заявила, що ЄС не визнає результати російських виборів в анексованому Криму. Зазначимо, що вибори президента РФ запланували на 18 березня, четверту річницю анексії Криму.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...