Новини 2018-03-29 19:34

У Франції висунули нові звинуваченні екс-президенту Саркозі

Зокрема, правоохоронці стверджують, що в 2014 році екс-президент прагнув вплинути на суддів, які розглядали справи про незаконне фінансування його кампанії.

У Франції правоохоронці в четвер, 29 березня, скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього президента Ніколя Саркозі, якого звинувачують у корупції та зловживанні службовим становищем. Про це повідомляє ВВС.

 

Як зазначається, головними доказами в справі є телефонні дзвінки Саркозі, які прослуховувалися у 2014 році. Зокрема, обвинувачення стверджує, що тоді екс-президент прагнув вплинути на суддів, які розглядали справи про незаконне фінансування його кампанії.

 

Згідно з повідомленням, очікується, що в цій справі також судитимуть колишнього високопоставленого суддю Джілберта Азібера, друга політика та його адвоката.

 

Водночас Саркозі досі заперечує будь-які незаконні дії з його боку.

 

Нагадаємо, 20 березня в Франції поліція затримала колишнього французького президента Ніколя Саркозі в рамках провадження щодо незаконного фінансування його виборчої кампанії владою Лівії. Згодом стало відомо, що екс-президент отримав особливий дозвіл та близько опівночі зміг повернутися додому. 

 

22 березні в Франції розпочали офіційне розслідування щодо Саркозі. За інформацією франузьких ЗМІ, перебувати під "офіційним розслідуванням" у Франції означає, що проти підозрюваного знайдена достатня кількість доказів правопорушень, тому розслідування може продовжуватися та, ймовірно, буде передане до суду.