Новини 13:21

Британія назвала пропозицію РФ спільно розслідувати отруєння Скріпаля збоченням

За словами британського представництва ОЗХЗ, тактика Росії спрямована на уникнення питань, на які повинна відповісти російська влада.

Представництво Великої Британії в Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) заявило, що пропозиція Росії щодо спільного розслідування хімічної атаки на колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у Солсбері є "збоченням". Про це йдеться в офіційному повідомленні представництва у Twitter.

 

Зазначається, що дана пропозиція РФ спрямована на уникнення питань, на які повинна відповісти російська влада.

 

"Пропозиція Росії про спільне британсько-російське розслідування інциденту в Солсбері - це збочення. Це диверсійна тактика, і ще більша дезінформація, спрямована на уникнення питань, на які повинна відповісти російська влада", - йдеться у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 3 квітня експерти з хімічної лабораторії Porton Down, що у Великобританії, не змогли встановити, де була виготовлена нервово-паралітична речовина «Новичок», якою отруїли екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньку.

 

Раніше виконавча рада Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) заявила про проведення  4 квітня зустрічі щодо отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок" колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у британському місті Солсбері. 

 

30 березня Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний.

 

29 березня BBC повідомило, що Юлія Скріпаль, дочка колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, яких отруїли на території Великої Британії, прийшла до тями та почала розмовляти.

 

Раніше стало відомо, що Юлія Скріпаль вийшла з критичного стану. 

 

23 березня у Великій Британії суддя заявив, що токсин військового класу, яким здійснили хімічну атаку на колишнього шпигуна Сєрєгєя Скріпаля Росії і його доньку у Солсбері, може поставити під загрозу їхню розумову дієздатність.

 

22 березня у Великій Британії доставили до лікарні другого поліцейського, який розслідував отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії.

 

Як повідомлялося, 5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Раніше британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

схожі новини