Новини 20:39

За капітана російського судна «Норд» внесли заставу

Зараз очікують підтвердження надходження коштів.

Адвокати внесли заставу за капітана риболовецького судна "Норд" Володимира Горбенка, якого заарештували за рішенням міського суду Херсона до 31 травня напередодні.

 

Повідомляється, що через закінчення робочого дня підтвердження надходження грошей на рахунок поки немає, тому чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

 

"Горбенко в ІТУ до підтвердження отримання застави на рахунок. Відпустять, мабуть, після вихідних", - про це в коментарі Інтерфаксу розповіла представник компанії-власника корабля  керченського рибколгоспу імені Першого травня - Анна Шевельова.

 

Нагадаємо, напередодні повідомлялось, що у п’ятницю, 6 квітня, Херсонський суд обрав запобіжний захід капітану кримського судна «Норд», яке ходило під прапором РФ, у вигляді тримання під вартою до 31 травня з можливістю внесення застави 35 240 гривень.

 

25 березня в Азовському морі Державна прикордонна служба України затримала судно під прапором Росії. 30 березня суд наклав арешт на кримське судно.

 

Як повідомлялося, 31 березня правоохоронці оголосили про підозру капітану кримського судна «Норд», йому інкримінують порушення порядку в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України.

 

Згодом стало відомо, що  капітана затриманого раніше українськими прикордонниками в Азовському морі кримського судна «Норд» Володимира Горбенка затримали і везуть в Херсон з метою обрання запобіжного заходу в суді. 

 

 

 

 

 

 

схожі новини