Новини 22:54

Мей, Трамп та Макрон обговорили реакцію на хіматаку в Сирії

Сторони дійшли угоди, що міжнародне співтовариство має вжити відповідних заходів для того, щоб підтримати режим нерозповсюдження хімічної зброї.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей обговорила окремо з президентом США Дональдом Трампом та президентом Франції Еммануелем Макроном реакцію на застосування хімічної зброї в Сирії. Про це повідомила у вівторок 10 квітня, прес-служба Даунінг-стріт.

 

"Вони засудили повідомлення про хімічну атаку в Сирії і погодилися, що в разі підтвердження (факту атаки – Ред.), це буде черговим доказом страхітливої жорстокості режиму (президента Сирії Башара – Ред.) Асада щодо його власного народу", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, сторони дійшли угоди, що міжнародне співтовариство має вжити відповідних заходів для того, щоб підтримати режим нерозповсюдження хімічної зброї.

 

Водночас, згідно з повідомленням, лідери погодилися продовжувати співпрацю з цього питання між собою, а також з іноземними партнерами для того, щоб винні в хіматаці "понесли відповідальність".

 

Нагадаємо, 8 квітня на лікарню сирійського міста Дума, яке розташоване у районі Східної Гути, впала так звана "хлорна бомба", від якої щонайменше 1000 цивільних постраждали від задухи та 150 загинули. 

схожі новини