Новини 23:02

В Україні затримали екс-поліцейського Чехії - ЗМІ

Зазначається, що колишній слідчий незаконно використовував технічні засоби.

Речниця Міністерства закордонних справ Чехії Ірена Валентова заявила, що в Україні через незаконне використання технічних засобів затримали колишнього старшого слідчого Управління з виявлення організованої злочинності поліції Чехії Людека Вокала. Про це повідомляє Сeskenoviny.

 

"Чеське посольство в Києві вирішує консульський випадок одного арештованого чеха, який був затриманий у понеділок ввечері. Із зацікавленими особами та його родиною ми в контакті", - зауважила вона.

 

Зокрема, затримання пов'язане з нинішньою діяльністю Вокала у сфері безпеки, який не припинив її після свого переслідування у Чехії.

 

Наголошується, що Вокала підозрюють у справі щодо бізнесмена Альбіна Аріфовіча, якому екс-поліцейський нібито видавав інформацію.

 

Крім того, його підозрюють у інших розголошеннях інформації фігурантам кримінальних справ.

 

Нагадаємо, 30 березня Чехія здійснила екстрадицію громадянина Росії Євгєнія Нікуліна у Сполучені Штати Америки за обвинуваченнями у хакерських атаках. Москва виступала проти видачі Нікуліна США і також добивалась його екстрадиції у справі про шахрайство. Нікуліна затримали та заарештували чеським судом у жовтні 2016 року на вимогу ФБР. У Сполучених Штатах проти нього порушили справу про злам LinkedIn, Formspring та інших ресурсів. Екстрадицію Нікуліна в США, а не Росію визнав законною Верховний суд Чехії у листопаді 2017 року.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...