Новини 08:53

Кім Чен Ин погодився на зустріч з Трампом в демілітаризованій зоні - CNN

Зазначається, що лідера КНДР переконав президент Південної Кореї Мун Чже Ін.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін переконав лідера Корейської Народно-Демократичної Республіки(КНДР) Кім Чен Ина провести зустріч з президентом Сполучених Штатів Америки  Дональдом Трампом у демілітаризованій зоні, що розділяє дві Кореї. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерело.

 

За словами чиновника "з глибоким знанням мислення Північної Кореї з даної справи", існує "велика ймовірність", що саміт відбудеться у демілітаризованій зоні, причому деякі події можуть пройти на північній стороні демаркаційної лінії.

 

За словами джерела це місце зустрічі є найбільш логічним для Кім Чен Ина, оскільки там вже є все необхідне обладнання, яке дозволило б провести саміт "у кінці травня".

 

Крім того, подорож на північну сторону демілітаризованої зони є історичною можливістю для Трампа.

 

Нагадаємо, 30 квітня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп припустив, що місцем для зустрічі з главою Корейської Народної-Демократичної Республіки Кім Чен Ином міг би стати "Будинок миру" на кордоні Північної і Південної Кореї. 

 

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп обговорив з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном і прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе можливу дату і місце проведення зустрічі з лідером КНДР.  

 

Новини RedTram

Loading...