Новини 19:58

Комітет сенату США схвалив призначення Гаспел на посаду глави ЦРУ

Дану кандидатуру підтримали десять членів комітету, п'ять - виступили проти.

Комітет з розвідки сенату Сполучених Штатів Америки  схвалив призначення Джини Гаспел на посаду голови Центрального розвідувального управління (ЦРУ). Про це повідомляє The Associated Press.

 

Зазначається, що кандидатуру Гаспел підтримали десять членів комітету, п'ять - виступили проти.

 

Зокрема, серед тих, хто проголосував за призначення Гаспел також є представники демократів.

 

"Її висунення відновило обговорення суворої програми тортур, проведених ЦРУ щодо підозрюваних в тероризмі після 11 вересня. Гаспел присягнулася не перезапускати таку програму, але відмовилася розкривати деталі про свою в ній участь", - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що сенат США загалом голосуватиме за її кандидатуру вже цього тижня.

 

Як повідомлялось, заступник директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Сполучених Штатів Америки Джина Гаспел призначена на посаду виконуючого обов'язки директора ЦРУ. Зазначається, що вона стала першою жінкою на чолі ЦРУ.

 

Нагадаємо, 26 квітня сенат США затвердив кандидатуру Майка Помпео на посаду державного секретаря. Очільника підтримали 57 сенаторів.

 

Згодом Майк Помпео склав присягу та офіційно став державним секретарем США.

 

13 березня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп призначив на посаду нового директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Джину Гаспел. Зазначається, що раніше Гаспел була заступником екс-директора ЦРУ Майка Помпео, який займає місце держсекретаря США. Наголошується, що Гаспел та Помпео довгий час працювали разом, тому "створили велику взаємну повагу".

 

Раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звільнив з посади державного секретаря Рекса Тіллерсона.

схожі новини