Новини 22:15

У РФ заарештували активістів, яких затримали за український прапор

Зокрема, суд визнав Мумджі винним в організації неузгодженого публічного заходу.

У російському місті Санкт-Петербург Петроградський районний суд заарештував на дев'ять діб активіста Асана Мумджі, затриманого з українським прапором біля будівлі суду 2 червня. Про це пише ОВС-Інфо.

 

"Суд визнав Мумджі винним в організації неузгодженого публічного заходу (ч. 2 ст. 20.2 КоАП)", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Ольгу Смірнову відпустили з поліції без складання протоколу. Натомість на Марію Кожєватову склали протокол за частиною 8 статті 20.2 КоАП (повторне порушення порядку проведення публічного заходу) та заарештували на 15 діб, вона оголосила голодування.

 

Нагадаємо, 2 червня у російському місті Санкт-Петербург під будівлею Петроградського районної суду затримали трьох активістів, які тримали український прапор та плакат на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова. Варто зазначити, що активістів Ольгу Смірнову, Марію Кожєватову і Асана Мумджі затримали біля будівлі Петроградського суду, де мав відбутися суд над активістом "Демократичного Петербурга" Всєволодом Нєлаєвим. 

схожі новини