Новини 21:35

Омбудсмен Денісова поїхала до РФ на зустріч з українськими політв’язнями

Українська сторона готова до компромісів задля звільнення людей, яких утримують в РФ та в ОРДЛО.

Український омбудсмен Людмила Денісова поїхала до Росії, щоб відвідати українських бранців Кремля. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у Twitter у середу, 13 червня. 
 

"На виконання моїх домовленостей, саме в ці хвилини Людмила Денісова вирушає в Росію для відвідання незаконно ув'язнених українців", - написав президент.

 

Порошенко також наголосив, що  політв’язнів підтримує Україна і весь демократичний світ.

 

Нагадаємо, 11 червня уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулась до Міжнародного Комітету Червоного Хреста з проханням перевірити умови тримання громадян України в тюрмах і СІЗО на окупованих територіях України.

 

9 червня президент Петро Порошенко доручив омбудсмену Людмилі Денісовій відвідати українських політв'язнів, які утримуються в Росії та в окупованих Криму і на Донбасі. 

 

8 червня, президент Петро Порошенко зустрівся з рідними українських політв'язнів, які утримуються у російських тюрмах та на окупованих територіях Донбасу та Криму.

 

15 травня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала російську колегу Тетяну Москалькову перевірити стан дотримання прав українських в’язнів у СІЗО Сімферополя в окупованому Криму.