Новини 2018-07-11 15:38

На Луганщині затримано розвідника "ЛНР"

Чоловік отримав вказівку таємно перейти на територію України та отримати інформацію про розташування позицій ЗСУ.

В селі Світличне Попаснянського району бійці батальйону «Луганськ -1» затримали 25-річного чоловіка, яки перебуває у складі незаконного збройного формування «ЛНР», при спробі перетину лінії розмежування. Про  це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ у середу, 11 липня.

 

«Протягом двох діб затриманий мінними полями перетинав «сіру зону» для проведення розвідувальної операції на користь та за вказівкою кадрових офіцерів РФ, які керують підрозділом «народної міліції» НЗФ "ЛНР"»,  - йдеться у повідомленні.

 

 

У МВС розповіли, що з 2014 року чоловік, проживаючи на тимчасово окупованій території, піддався агітації російсько-окупаційних військ та вступив в ряди так званої «народної міліції» НЗФ «ЛНР». Затриманий виконував обов’язки розвідника: дізнаючись позиції ЗСУ, наносив їх на карту.

 

"Нещодавно чоловік отримав вказівку таємно перейти на територію України та провести розвідку з отримання інформації про розташування позицій та підрозділів ЗСУ. Під час спроби перетнути лінію розмежування чоловік й був затриманий бійцями БПСПОП «Луганськ-1», які цілодобово несуть службу на передових позиціях", - інформує прес-служба.

 

 

Даний факт внесений до ЄРДР та кваліфікований за ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Наразі підозрюваний тісно співпрацює зі слідством. Подальшу долю чоловіка вирішить суд.

 

Нагадаємо, 9 липня суд вирішив ув’язнити на 14 років колишнього заступника військового комісара, який працював на російські спецслужби.