Новини 22:41

Порошенко привітав рішення саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною

Президент назвав рішення визнанням прогресу України на шляху реформ і наближенням до стандартів Альянсу.

Президент України Петро Порошенко привітав рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та українських перспектив євроатлантичної інтеграції. Про це президент написав у Facebook у середу,11 липня.

 

«Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів альянсу… Високо ціную підтвердження відданості альянсу підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах», – зазначив Порошенко.

 

«Сьогодні і завтра у Брюсселі продовжу відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті», – додав президент України.

 

Нагадаємо, 11 липня саміт НАТО підтвердив євроатлантичні прагнення України, які були підтримані на Бухарестському саміті та на наступних самітах Альянсу.
 
 
11 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що жодна з країн-членів Альянсу не визнаватиме анексію Криму Російською Федерацією.
 
 

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що наразі Альянс не буде пропонувати Україні програму посилених можливостей, однак продовжить свою підтримку.

 

11 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що Альянс не прийматиме злочинну поведінку Росії, однак діалог з Москвою є важливим на тлі напруги, що склалася.