Новини 09:51

Політв'язень Сенцов написав листа лідеру гурту "Бумбокс"

Український режисер заявив, що є давнім шанувальником творчості Хливнюка.

Незаконно утримуваний в Росії український режисер Олег Сенцов, який голодує у російській в'язниці, написав листа  лідеру "Бумбокс" Андрію Хливнюку. Про це музикант повідомив у Facebook.

 

"Сьогодні (10 липня - ред.) я отримав лист від Олега Сенцова, людини, що просто зараз бореться за правду, ціною свого здоров'я, волі і самого життя! Я пишаюсь тим, що живу з тобою, брате, в один час! Буду намагатись робити все можливе і неможливе для того, щоб ти і всі наші опинились на волі. Побачимось!!!", - зауважив Хливнюк.

 

 

Зокрема, у листі політв'язень зазначив, що знає про підтримку з боку музиканта.

 

"Окремий привіт перекажи Андрію Хливнюку. Скажи, що я знаю про його активність в мій бік, про музику до білоруського спектаклю та інше", - написав він.

 

Так, Сенцов наголосив, що є давнім шанувальником творчості Хливнюка, а також розповів, що отримав від нього листівку "рік чи два тому", коли перебував у Якутії.

 

"А тут нещодавно ввімкнули "Вахтерам" (пісня "Бумбоксу", - Ред.), так що отримав три хвилини незрівнянного задоволення та єднання з Батьківщиною", - написав політв'язень.

 

Крім того, він додав, що буде дуже радий, якщо коли-небудь зустрінеться з Хливнюком.

 

Нагадаємо, 29 червня омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що РФ не має жодного документа, який би підтверджував російське громадянство політв’язня Олега Сенцова

 

28 червня Посольство України в Росії направило ноту Міністерству закордонних справ РФ з рішучим протестом через недопуск  Денісової до  Сенцова. 

 

28 червня  Денісова прибула до російського міста Лабитнангі, де утримують незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

 

Так, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...