Новини 13:25

Холодницький підтвердив інформацію про закриття провадження проти Чеботаря та сина Авакова

За даними ЗМІ, прокурор САП пішов у відпустку одразу після закриття провадження.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив, що кримінальне провадження щодо Олександра Авакова та екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря закрили. Про це в четвер, 12 липня, пише "Укрінформ".

 

 "Рішення прийняте прокурором у цьому провадженні. Вивчаємо ситуацію і причини такого рішення", – зазначив очільник САП.

 

Він додав, що прокурори САП є незалежними у своїй процесуальній діяльності, і будь-який тиск на них із приводу прийнятих ними рішень є неприйнятним.

 

За даними Insider, прокурор САП Василь Кричун пішов у відпустку одразу після закриття провадження.

 

Як зазначається,справу було закрито ще 10 липня нібито з мотивацією про недостатню кількість зібраних доказів проти Авакова та Чеботаря.

 

За інформацією видання, станом на сьогодні прокурор Кричун нібито перебуває в Іспанії у відпустці.

 

Як повідомлялося, за даними журналістки програми "Схеми", 10 липня Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника глави МВС Сергія Чеботаря. Своєю чергою, у НАБУ заявили, що прокурор САП Василь Кричун повідомив, що він виніс постанови про закриття кримінального провадження щодо Олександра Авакова та Сергія Чеботаря

 

4 квітня Національне антикорупційне бюро України повідомила про завершення розслідування в справі про розтрату 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. 

 

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова - сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...