Новини 18:19

Порошенко закликав Дуду внести зміни до "антибандерівських" норм закону про ІНП Польщі

Зустріч президентів відбулася в рамках робочого візиту до Брюсселя.

Президент України Петро Порошенко закликав Польщу внести зміни до закону про Інститут національної пам’яті. Про це йдеться на сайті українського глави держави у четвер, 12 липня.

 

Зазначається, що в рамках робочого візиту до Брюсселя Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою, під час якої сторони обмінялися думками щодо низки питань двосторонніх взаємин та міжнародного порядку денного.

 

"Були обговорені питання продовження діалогу у сфері захисту культурної спадщини та увічнення місць пам’яті українського та польського народів на території двох країн. Президент України закликав польську сторону внести зміни до закону про Інститут національної пам’яті Польщі у частині, що стосується інтересів України" , -йдеться у повідомленні. 

 

Крім того, було позитивно оцінено рішення Ради ЄС щодо продовження санкцій проти РФ на наступні шість місяців. Петро Порошенко подякував за незмінну підтримку Польщею суверенітету і територіальної цілісності України.

 

Президенти двох країн приділили також увагу подальшій координації дій з протидії російській агресії у контексті членства Республіки Польща у Раді безпеки ООН. Сторони погодилися з важливістю подальшої мобілізації зусиль з метою протидії будівництву «Північного потоку-2».

 

Нагадаємо, раніше Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович повідомив, що президент України Петро Порошенко обговорить із польським колегою Анджеєм Дудою питання безпеки. 

Новини RedTram

Loading...