Новини 21:29

Присутність НАТО у регіоні Балтії необхідна для зупинення російської агресії - Скапаротті

Командувач НАТО повідомив, що це є "стримувальним чинником для будь-якої агресії з боку Росії щодо кордонів Альянсу".

Розташування додаткових ресурсів НАТО в Балтійському регіоні є "необхідним кроком, викликаним агресивними діями Москви". Про це заявив головнокомандувач сил НАТО в Європі, американський генерал Кертіс Скапаротті, передає "Радіо Свобода" у четвер, 12 липня.

 

Скапаротті повідомив, що додаткові сили, розташовані в країнах Балтії та в Польщі впродовж останніх місяців не є загрозою для Росії. За його словами, це є "фактичним стримувальним чинником для будь-якої агресії з боку Росії щодо кордонів альянсу НАТО".

 

На запитання, чи бачить він у Росії загрозу чи потенційного друга для НАТО та Сполучених Штатів, Скапарротті заявив, що "ми хочемо, щоб вони були продуктивним членом Європи, але вони мають шанувати та співпрацювати.. в межах чинних правил".

 

Скапаротті також укотре підтвердив позицію альянсу щодо невизнання анексії Росією Криму та "їхньої присутності на сході України". 

 

Нагадаємо, у середу, 11 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що жодна з країн-членів Альянсу не визнаватиме анексію Криму Російською Федерацією. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...