Новини 22:05

"Північний потік-2" загрожує енергетичній безпеці Європи - Порошенко

Питання про "Північний потік-2" зайняло вагому частину дискусії з президентом США Дональдом Трампом, президентом Польщі та іншими учасниками саміту.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час саміту у Брюсселі була вироблена спільна позиція щодо наступного етапу інтеграції України в європейські сектори, а саме – енергетичний союз та порушено питання проекту "Північного потоку-2". Про він це  передає прес-служба глави держави у четвер, 12 липня.

 

Глава держави повідомив, що в ході Саміту НАТО відбулись ефективні консультації і питання проекту «Північний потік-2» зайняло вагому частину обговорення під час його двосторонніх зустрічей з главами країн-членів Північноатлантичного альянсу.

 

"Сьогодні є тверда позиція, що "Північний потік-2" загрожує енергетичній безпеці Європи. Питання про "Північний потік-2" зайняло вагому частину дискусії з президентом США Дональдом Трампом, президентом Польщі та іншими учасниками. І у нас вироблена абсолютно спільна позиція", - написав Порошенко у Twitter.

 

«Це не є ніякий економічний проект, проект є абсолютно політичний. Мета проекту – завдати удар по Україні та по багатьом іншим членам Європейського Союзу та членам НАТО», - зауважив Президент щодо будівництва "Північного потоку-2".

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко в четвер, 12 липня, провів зустріч із лідером США Дональдом Трампом на полях саміту НАТО в Брюсселі. Порошенко та Трамп "обговорили широкий спектр питань, зокрема "Північний потік-2" і подальшу співпрацю в оборонній сфері"

схожі новини

Новини RedTram

Loading...