Новини 10:28

Сирійські урядові війська підняли прапор у місті, де почалося повстання проти Асада

Загони саперів розпочали розчищення звільнених від терористів районів від вибухових пристроїв

Сирійські урядові війська у четвер, 12 липня, підняли державний прапор на центральній площі у місті Дар'а, що на південному заході країни. Про це повідомляє сирійське державне агентство Sana.

 

Так, згідно з укладеною угодою повстанці та інші озброєні групи повинні здати свою середнє і важке озброєння.

 

 

"Ті, хто побажали залишитися, зможуть врегулювати правовий статус, а не згодні на примирення будуть вивезені", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що загони саперів розпочали розчищення звільнених від терористів районів від вибухових пристроїв, щоб ремонтні бригади змогли почати відновлення об'єктів інфраструктури.

 

Нагадаємо, 5 липня  проурядові сирійські війська і їхні російські союзники атакувалиутримувані повстанцями міста на південному заході Сирії.  Так, РФ здійснила 4-5 липня понад 600 авіаударів за 15 годин.

 

Як повідомлялось, сирійські повстанці почали новий раунд переговорів з російськими офіцерами щодо мирної угоди на півдні Сирії, згідно з якою вони складуть зброю і дозволять російській військовій поліції увійти в утримувані противниками президента Башара Асада міста. 

 

У ніч на 8 квітня на лікарню сирійського міста Дума, яке розташоване у районі Східної Гути, впала так звана "хлорна бомба", від якої щонайменше 1000 цивільних постраждали від задухи та 150 загинули. Зокрема, відповідальність за хімічні напади приписують режиму Асада та його прибічниками, а саме Росії та Ірану.