Новини 22:12

У Німеччині заявили, що газопровід "Північний потік-2" не повинен загрожувати транзитному статусу України

Зайберт наголосив, що новий газогін є "передусім економічним проектом", який має політичний компонент.

Речник уряду Німеччини Штеффен Зайберт заявив, що будівництво російського проекту газопроводу "Північний потік-2" не повинно загрожувати статусу України, як транзитної держави. Про це він повідомив у понеділок, 16 липня.

 

Зайберт наголосив, що новий газогін є "передусім економічним проектом", який має політичний компонент, оскільки впливає на роль України. За його словами, Берлін разом з іншими країнами Євросоюзу зроблять усе, щоб "Північний потік-2" не завдав значної шкоди Україні.

 

"Україна і надалі повинна залишитися країною транзиту російського газу", - додав він.

 

Як повідомлялося, 17 травня представник Державного департаменту США Сандра Удкірк заявила, що Сполучені Штати Америки  хочуть запобігти побудові газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього.  Зокрема, вона не виключила, що Вашингтон введе санкції проти "Північного потоку-2" і відзначила, що умови для цього були створені минулого року.

 

Додамо, що 27 березня компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні. Згодом, 5 квітня уряд Фінляндії також видав дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 7 червня уряд Швеції дозволив будівництво російського проекту газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...