Новини 14:27

Трамп не здав жодної позиції по Україні - Порошенко

Президент також прокоментував слова Путіна про референдум в Криму.

Президент України Петро Порошенко заявив, що американський президент дотримується позиції про незаконність анексії Криму російською стороною. Про це він повідомив у понеділок, 16 липня, в ефірі телеканалу ICTV.

 

"Базуючись на моїй зустрічі з Трампом, яка пройшла напередодні на саміті Україна-НАТО, базуючись на документах саміту НАТО, де стоїть в тому числі і підпис американського президента Дональда Трампа, Україна була і залишається серед перших пріоритетів як НАТО, так і США. А то, що про це говорив Путін, - для мене абсолютно очевидно, що якщо він так багато говорив, то і йому воно свербить", - сказав Порошенко. 

 

"Дуже добре, що президент Трамп не здав жодної позиції по Україні ... Наприклад, чий Крим", - заявив він.

 

Порошенко також прокоментував слова Путіна про референдум в Криму:

 

"Це не українці, не українська влада і народ, а вони провели референдум. Я думаю, що це є ще одним переконливим доказом незаконності анексії", - додав Порошенко.

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. Так, саміт проходить у Президентському палаці столиці.  Зокрема, глава Білого дому заявив, що  Росія провела "чудовий" Чемпіонат світу з футболу. Також  Трамп підкреслив, що що відносини між США та РФ можна налагодити.

 

16 липня на спільній прес-конференції з американським лідером Дональдом Трампом у Гельсінкі російський президент Владімір Путін заявив, що питання Криму  для Росії закрите. 

 

17 липня президент України Петро Порошенко заявив, що переконаний, що Україна була і залишається серед перших пріоритетів як НАТО, так і Сполучених Штатів. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...