Новини 08:40

Майк Бініон: Союзники США вважають, що сам факт зустрічі в Гельсінкі завжди лишатиметься перемогою Путіна

На думку багатьох людей, відносини США із союзниками стали гіршими, ніж були до цього турне Європою, а тимчасом нічого значущого європейська подорож не дала.

На думку союзників США, сам факт зустрічі американського президента Дональда Трампа з президентом Росії Владіміром Путіним в Гельсінкі та її тривалість (переговори велися набагато довше, ніж заплановані 90 хв.) завжди лишатимуться перемогою останнього. Про це на сторінках Тижня пише британський журналіст Майкл Бініон.

 

Він зауважив, що тоді як країни Заходу звинувачують російського лідера у втручанні в їхні вибори, дестабілізації на Сході України та отруєнні британських громадян нервово-паралітичними речовинами, Трамп завзято потискає йому руку. І росіяни не можуть не сприймати це як досягнення: Путін показав, що їхня країна не в ізоляції.

 

«Спершу зустріч двох лідерів видавалася напруженою. Пізніше, на спільній прес-конференції, Трамп і Путін були розслабленішими, хоч останній говорив мало й відпирався, коли його спитали, чи має Росія компромат на президента США. Зі свого боку, лідер Америки як міг відкидав будь-яку критику на адресу РФ і її лідера», – нагадав Бініон.

 

Тепер, за його словами, удома Трампові доведеться якось переконати скептично налаштованих республіканців та обурених демократів, що зустрічі в Європі були успішними. На думку багатьох людей, відносини США із союзниками стали гіршими, ніж були до цього турне, а тимчасом нічого значущого європейська подорож не дала.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини

Новини RedTram

Loading...